Kanamycyna

Kanamycyna

Podstawą działalności Labempire.com jest kompetentna dystrybucja jakościowych odczynników do badań naukowych.

Posiadamy rozległe doświadczenie i rozległą wiedzę merytoryczną na temat biologii molekularnej. Sprzedawane przez nas produkty są najlepszej klasy. Jesteśmy jedynym krajowym dystrybutorem odczynników kanadyjskiej artykułów marki Bioshop, i również autoryzowanym dystrybutorem firmy Neptun. W naszym szerokim asortymencie odkryjesz m.in. odczynniki do badań naukowych, końcówki niskoretencyjne firmy Neptun, końcówki firmy Axygen, pipety firmy HTL, cytokiny, surowice, przeciwciała, kity do biologii molekularnej, pipetory, dozowniki strzykawkowe, probówki, mini wirówki i multum więcej.

Udało nam się zawrzeć liczne współprace z cenionymi a także prestiżowymi producentami, więc korzystając z naszej oferty otrzymasz gwarancje wysokiej klasy za przystępną cenę. Współpracujemy z wieloma ośrodkami badawczymi na obszarze całej Polski. Idealnie znamy potrzeby a także oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na fachowość i wysoki standard realizowanych usług. Stale poszerzamy naszą propozycję, ażeby jak najlepiej podołać rosnącym wymaganiom klientów. Cieszymy się nieposzlakowaną opinią klientów, i również jesteśmy cenieni w branży. Gwarantujemy Ci najlepsze warunki współpracy. Oferujemy bezpłatną przesyłkę przy zakupach za minimum 1500 zł netto.

Naszą propozycję kierujemy jedynie do ośrodków przeprowadzających badania naukowe. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Błyskawicznie odpowiemy na każde Twoje zapytanie i udzielimy Ci istotnych informacji.

Kolektory próżniowe

Kolektory próżniowe

Paradigma, to znaczy ekologiczne systemy grzewcze łączą w sobie ekologię, ekonomię, a oprócz tego najwyższą jakość towarów. Jeżeli jesteś zaciekawiony ekologicznymi systemami grzewczymi to wyjście jest perfekcyjne dla Ciebie. Systemy grzewcze, które sprzedajemy, wykorzystują maksymalnie energię, dzięki czemu na rynek polski i światowy dostarczamy towarów o wysokiej jakości. Nasze rozwiązania systemowe zapewniają maksymalne wykorzystanie energii solar do ciepłej wody, ogrzewania, ciepła technologicznego i chłodzenia budowli. W naszej ofercie znajdują się kolektory słoneczne, kotły kondensacyjne, zbiorniki, aquapakiety solar, regulację i nagrzewanie ścienne. Nie licząc dostępnych towarów oferujemy stałą pomoc techniczną i obsługę serwisową. Nasze usługi świadczymy na najlepszym poziomie. Każdego klienta traktujemy na sposób indywidualny, doradzamy i proponujemy odpowiednie dla niego rozwiązania grzewcze. Staramy się sprostać oczekiwaniom każdego, dlatego też przez cały czas staramy się nasze rozwiązania, w taki sposób, żeby były jak najwyższej jakości, nie podwyższając przy tym ceny. Nasze rozwiązania mają być przede wszystkim ekologiczne i na ten aspekt naturalnie stawiamy. Naturalnie możemy polecić nasze aquasystemy, które mają na celu oferowanie produktu dającego najlepsze korzyści przy założeniu optymalnej oszczędności energii, a oprócz tego prostocie działania i obsługi. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań z płynem niezamarzającym, nośnikiem energii między kolektorami słonecznymi a zbiornikiem ciepłej wody i instalacją grzewczą jest „czysta” woda. Kolektory próżniowe mają być jak najlepiej wykorzystane i służyć przez długie lata.