Szkolenie na patent sternika jachtowego

Szkolenie na patent sternika jachtowego

Szkoła Żeglarstwa JUNGA działa ciągle na rynku już od niespełna 10 lat z powodzeniem kształcąc coraz to młodszych adeptów morskich przestrzeni a także żeglarstwa. Bardzo popularna a także w najwyższym stopniu renomowana szkoła żeglarstwa w województwie pomorskim od wielu lat.

JUNGA to przede wszystkim wyjątkowa żeglarska pasja połączona ze wspaniałym darem smakowania wielkiej wody wszystkimi, nawet w najwyższym stopniu uśpionymi zmysłami, z wrodzoną dziecięcą ciekawością a także nieprzeniknioną wrażliwością na to co nas otacza. Personel szkoły JUNGA stawia sobie za najistotniejszy cel urzeczywistnianie nawet w najwyższym stopniu szalonych młodzieńczych aspiracji a także marzeń związanych z morzem. W propozycji szkoły można znaleźć szkolenia a także kursy żeglarskie dla początkujących a oprócz tego bardziej zaawansowanych adeptów morza a także żeglarstwa, a także szkółki żeglarskie dla dzieci a także młodzieży trwające od kilku do kilkunastu dni.

JUNGA proponuje także czartery ponad 4000 jachtów na całym świecie, a także profesjonalną obsługę a także rzetelną pomoc doświadczonych żeglarzy, którzy swoje szlify zdobywali na akwenach całego świata.

Szkoła żeglarstwa JUNGA proponuje też stosunkowo krótkie rejsy weekendowe dla początkujących po Zatoce Gdańskiej, jak a także stanowczo z większym natężeniem ambitne dalsze wyprawy oceaniczne. Trasy wszystkich proponowanych rejsów prowadzą szlakami przetartymi przez żeglarzy pracujących w szkole, którzy mogą się pochwalić bardzo bogatym a także cennym doświadczeniem na różnych akwenach świata. JUNGA to przede wszystkim doskonały dla osób, które jeszcze nie wiedzą czy żeglarstwo to ich pasja. Członkostwo w kursach a także rejsach organizowanych przez szkołę JUNGA z pewnością ich do tego przekona.