Burgery Łódź

Burgery Łódź

Dla Cochise Burgery Łódź najważniejsze są wyborne, ogromne i świeże pożywienie, jakie serwujemy w naszej restauracji. Dlatego nasze burgery Łódź są wyśmienite i masywne – dokładnie takie, jakich chcą i pożądają dobrzy Indianie i solidni Kowboje. Takiego kolorytu nie znajdziesz nigdzie indziej w Łodzi. Naszą Fajką Pokoju jest prawdziwie Indiański burger wykonany z najlepszego gatunku, odpowiednio wybranej 100% wołowiny z swojskimi bonusami i mega chrupką bułką przenną!

Ale baczność – to wciąga! Jesteśmy pewni, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To powrócisz znowu – po smak, wypoczynek i klimat!

Aczkolwiek jest to jedno z kilku miejsc podających jadło na mapie Łodzi, to jednak jest to miejsce wyjątkowe, bo złączone z równie osobliwą osobą. Określenie Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się pamięć o potężnym wodzu plemienia Apache, który nosił właśnie takie imię. To jego upór, bohaterstwo i poszanowanie tradycji pozwoliły na to, by rdzenne plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień kultywować swoją cywilizację i tożsamość.Nie sposób nie natchnąć się tak wspaniałym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on oczarowałby się kuchnią, którą mamy przyjemność serwować pod szyldem nawiązującym do jego miana. Niestety – nie możemy już wezwać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć pysznym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 08.09.2018 01:24:58)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 03.10.2017 08:02:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz