Dzianiny bieliźniarskie

Dzianiny bieliźniarskie

Firma Kora określana mianem najlepszego producenta dzianin technicznych. Co to nazewnictwo w zasadzie oznacza? Jesteśmy firmą, która w produkcji stosuje wysokiej klasy technologie. Należałoby dodać, że jesteśmy jedną z niewielu firmą na terenie Polski, która dysponuje pełnym cyklem produkcyjnym. Nasza firma, czyli znany producent dzianin technicznych bezustannie modernizuje swoje systemy a także powiększa park mechaniczny, który jest bardzo innowacyjny. Dzięki tym wszystkim zabiegom, otrzymane w ten sposób produkty, zupełnie odpowiadają oczekiwaniom naszych klientów a także najnowszym trendom rynkowym. Jako wytwórca dzianin technicznych dbamy o środowisko naturalne, stosując technologię, która jest energooszczędna.

Wśród naszej propozycji, bardzo szeroką popularnością cieszą się dzianiny welurowe. Welur bardzo miękka tkanina, która jest bardzo wysokiej jakości. Czym się cechuje? Jest bardzo rozciągliwa i nadzwyczajnie puszysta. Niezwykły splot sprawia, że tkanina ma bardzo naturalny i wytworny wygląd. Dzianiny welurowe do perfekcji nadają się jako tkaniny konfekcyjne, obiciowe lub dekoracyjne. Niezwykle często są używane jako dodatki do strojów estradowych lub odzieży.

Nasza firma posiada również, bardzo spory dobór jeżeli chodzi o dzianiny bieliźniarskie. Chodzi tutaj o dzianiny, które można zastosować do produkcji odzieży sportowej, codziennej a także tak popularnej w ostatnim czasie, modelującej. Taki rodzaj dzianiny bieliźniarskiej ma odpowiednio dobrany skład i stopień elastyczności. Uzyskujemy w ten droga konsekwencja oddychania skóry, poprzez właściwe odprowadzanie wilgoci. Dzianiny bieliźniarskie mają różny kwalifikacja elastyczności.

Polecam korzystanie z usług naszej firmy! Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z efektów swoich zakupów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 09.05.2018 13:14:41)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 24.11.2017 21:06:07)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz