Gaz obronny

Gaz obronny

Czy chcesz poczuć się bezpiecznie gdziekolwiek jesteś? Niejednokrotnie wracasz do domu późnymi co wieczór a także boisz się, że przypuszczalnie spotkać Cię coś nieprzyjemnego? Jeśli tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz pieprzowy!

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 2015r., wprawdzie wcześniejsze doświadczenie a także zaufanie naszych klientów zdobyliśmy na portalu allegro.

W naszej ofercie znajdą Państwo gaz pieprzowy dostępny w 2 rodzajach:

-gaz defensywny rodzaju CO zawierający kapsaicynem który jest w pełni skuteczny, gdy zostanie naniesiony wyraźnie na twarz a także oczy napastnika,

-gaz pieprzowy rodzaju SC CN zawierający środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na ubranie powoduje odparowanie a także podrażnienie przeciwnika.

Wskazane jest zauważyć, że gaz defensywny jest efektywny zawsze, bez względu na odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Sprzedajemy również paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Dzięki nim w sposób efektywny obezwładnią a także unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszej ofercie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie bezspornie zaprzestanie ataku.

Jeśli, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o własne bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zapoznać się z naszą ofertą! Nasze artykuły są pełni legalne a także skuteczne a oprócz tego na początek posiadają atrakcyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało już wielu klientów a także każdy z nich wypowiada się o nas jedynie w samych superlatywach! Dołącz do nich również a także Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący artykuły do samoobrony!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 22.02.2018 19:49:22)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 05.02.2018 10:25:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz