Imitacje skał

Imitacje skał

Kreacje przestrzenne w formie imitacji skał są esencję teraźniejszych kierunków wystroju i aranżacji ogrodów jak i terrariów dla zwierząt. Imitacja skał będąca nie podatną na uszkodzenia konstrukcją znakomicie się nadaje jako funkcjonalny element aranżacji. Dzięki wykorzystaniu betonu modyfikowanego sztuczne skały produkowane przez Wrocławską firmę sKalisty, charakteryzuje wybitna wytrzymałość na warunki atmosferyczne, jak i na ścieranie. sztuczne skały będące dziełem firmy sKalisty usatysfakcjonują każde wymagania. Sztuczne skały nie muszą stanowić tylko dopełnieniem, ale mogą być niepowtarzalną atrakcją w takich lokalizacjach jak na przykład parki rozrywki.

zlecając usługę wykonania sztucznych skał firmie sKalisty, jesteś pewny trafnego wyboru. Nasze umiejętności zostały docenione na jednej z największych inwestycji w Polsce, obejmującej omalże 20000m2 imitacji skał – Afrykarium Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Stworzyliśmy tam niemało najprzeróżniejszych biotopów występujących w Afrykańskim pejzażu, posiadających w swoim składzie zróżnicowane. Nasze imitacje skał, są wykorzystywane jako wybiegi dla tak olbrzymich zwierząt jak np hipopotamy. Wytrzymałość naszych imitacji skał jest na tak wysokim poziomie, że nie ma obaw o zniszczenie imitacji skał. Dziś, zarówno Ty masz możliwość skonstruowania scenerii, która do dziś nie była możliwa do wytworzenia. Firma sKalisty oferuje szeroką gamę dekoracji imitujących kamień, które z całą pewnością znajdą zastosowanie w Twojej inwestycji. Świadczymy usługi projektowe, zanim nastąpi realizacja imitacji kamienia, można skontrolować efekt końcowy.

Imitacje kamienia na pewno upiększą twoje projekty i staną się niepowtarzalnym elementem wystroju, o którym mówić będzie każdy gość.


Ocena: 5/5 (8 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 53 (ostatnio: 13.06.2019 09:25:58)
  • yahoo: 21 (ostatnio: 23.01.2018 11:17:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz