Kanamycyna

Kanamycyna

Podstawą działalności Labempire.com jest kompetentna dystrybucja jakościowych odczynników do badań naukowych.

Posiadamy rozległe doświadczenie i rozległą wiedzę merytoryczną na temat biologii molekularnej. Sprzedawane przez nas produkty są najlepszej klasy. Jesteśmy jedynym krajowym dystrybutorem odczynników kanadyjskiej artykułów marki Bioshop, i również autoryzowanym dystrybutorem firmy Neptun. W naszym szerokim asortymencie odkryjesz m.in. odczynniki do badań naukowych, końcówki niskoretencyjne firmy Neptun, końcówki firmy Axygen, pipety firmy HTL, cytokiny, surowice, przeciwciała, kity do biologii molekularnej, pipetory, dozowniki strzykawkowe, probówki, mini wirówki i multum więcej.

Udało nam się zawrzeć liczne współprace z cenionymi a także prestiżowymi producentami, więc korzystając z naszej oferty otrzymasz gwarancje wysokiej klasy za przystępną cenę. Współpracujemy z wieloma ośrodkami badawczymi na obszarze całej Polski. Idealnie znamy potrzeby a także oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na fachowość i wysoki standard realizowanych usług. Stale poszerzamy naszą propozycję, ażeby jak najlepiej podołać rosnącym wymaganiom klientów. Cieszymy się nieposzlakowaną opinią klientów, i również jesteśmy cenieni w branży. Gwarantujemy Ci najlepsze warunki współpracy. Oferujemy bezpłatną przesyłkę przy zakupach za minimum 1500 zł netto.

Naszą propozycję kierujemy jedynie do ośrodków przeprowadzających badania naukowe. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Błyskawicznie odpowiemy na każde Twoje zapytanie i udzielimy Ci istotnych informacji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 22.09.2018 14:22:19)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 16.10.2017 23:51:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz