Klucz dynamometryczny

Klucz dynamometryczny

Firma King Tony jest wytwórcą narzędzi, który jest znany zarówno w naszym kraju, jak i również na całym świecie. Od przeszło 40 lat przedsiębiorstwo zaopatruje w swoje towary klientów w różnorakich krajach, zaś na krajowym rynku działa od ponad dwudziestu lat.

Główna produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w przeszło stu krajach na różnorakich kontynentach. Narzędzia produkowane przez King Tony są cenione w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada zarówno narzędzia ręczne, jak i również pneumatyczne, takie jak jak też: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Oprócz tego oferujemy również przybory samochodowe, skrzynki a także szafki narzędziowe, i również urządzenia warsztatowe.

Pracownicy przedsiębiorstwa posiadają ogromne doświadczenie i również z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, jeśli tylko będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia produkowane przez firmę King Tony cieszą się niezwykle dobrą opinią, są nadzwyczajnie wytrzymałe i również dobre jakościowo, dzięki czemu mamy wysokie zaufanie ukontentowanych klientów. Oferowane narzędzia przewyższają gatunkowo niemało innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, i również wykorzystywanym materiałom wysokiego gatunku, wszystek negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dostosowanie propozycji produktowej do potrzeb nabywców a także dostarczanie narzędzi i również akcesoriów, które będą kontrastować jakością wykonania a także wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach i również różnych miejscach gałęzi przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 22.10.2018 03:39:26)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 06.10.2017 21:11:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz