Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne

Sklep rehabilitacyjny W Bochnia. Mamy przedmioty medyczne takie jak: łóżko ortopedyczne elektryczne do opieki nad chorym w ośrodku. Łóżko jest perfekcyjne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko medyczne jest sterowane pilotem.

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego. Świadczymy usługi wynajmu m.in. łóżek ortopedycznych, dla ludzi niepełnosprawnych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają wymagania i potrzeby zarówno niepełnosprawnych jak i asystentów. W razie potrzeby transport we wskazane miejsce plus montaż. Ceny najkorzystniejsze w województwie. W naszej propozycji znajdą Państwo również schodołazy świetnie radzące sobie ze schodami . Również oferujemy podnośniki niepełnosprawnego. A także wózki dla niepełnosprwanych, kule łokciowe, chodziki ortopedyczne. Prowadzimy usługi na terenie woj. małopolskiego, woj. śląskiego, woj. łódzkiego,. woj. wielkopolskiego,. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się pod podany numer, a na pewno pomożemy Ci dobrac najlepszy rodzaj sprzętu ortopedycznego.

przedmioty medyczne takie jak: łóżko ortopedyczne elektryczne do opieki nad chorym w ośrodku. Łóżko jest super zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko medyczne jest sterowane pilotem.

W naszej propozycji jest również schodołaz likwidacja barier dla osób chorych na wózku. Jest on przeznaczony do transportu po schodach osób dzieci, które poruszają się na wózkach inwalidzkich. Również oferujemy wynajem podnośnik do opieki nad chorym. Ułatwia podnoszenie, transport i opuszczanie niepełnosprawnych. Służy pomocą w toalecie i odciąża kręgosłup i plecy. W sklepie dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Jaki wózek inwalidzki powinieneś kupić? W sytuacji, gdy zycie zmusi nas do zainteresowania zakupu sprzętu ortopedycznego powinniśmy najpierw wykonać kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, które produkty będziemy musieli kupić, a także, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Nie ulega wątpliwości nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, jakie mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Olbrzymim ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, jakim będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 01.04.2019 07:06:53)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 09.10.2017 23:29:44)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz