Oprawy oświetleniowe

Oprawy oświetleniowe

Fabrykant konstrukcji stalowych, Elmonter z Zagórowa, od przeszło 20 lat zdobywa swą pozycję na rynku krajowym i również zagranicznym.

W zakładach produkcyjnych w Zagórowie i również Michalinowie powstają towary w trzech grupach asortymentu: oświetlenie (słupy, maszty, skomplikowane systemy oświetleniowe, latarnie, oprawy), energetyka (słupy rurowe i również stalowe dla niskiego, średniego i również wysokiego napięcia, konstrukcje specjalne (pod sygnalizację, pod zasilanie hybrydowe, stalowe konstrukcje odgromowe). Innowacyjny park maszynowy, nowoczesne technologie, przeszło stu doświadczonych pracowników, styl organizacji pracy to zagadka sukcesu Elmontera. Jego towary są wysokiej jakości, o czym świadczą posiadane certyfikaty. Poza powyższymi rozwiązaniami, Elmonter proponuje także wykonywanie projektów budowlanych a także konstrukcji wykonawczych dla m.in. reklam i również wież oświetleniowych. W celu uzyskania szczegółów wypada skontaktować się bezpośrednio z firmą, wybierając jedną z form podanych na stronie internetowej firmy www.elmonter.pl. Na wspomnianej stronie są się również katalogi latarni, opraw oświetleniowych, słupów rurowych konstrukcji oświetlenia drogowego.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo Handlowe Elmonter pracuje zgodnie z normami(PN-M-69009) i również wymogami technicznymi (Certyfikat Zgodności WE nr 1488-CPD-0286/Z), a na swoje towary daje gwarancję, z której warunkami wypada się zapoznać w momencie zakupu. Duża konkurencyjność firmy, ciągły rozrost i również doskonalenie, opiekuńczość o każdy niuans jest jej niewątpliwym atutem i również szansą na dalszym umacnianiu się na rynku konstrukcji stalowych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 20.12.2017 08:40:36)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 16.10.2017 23:42:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz