Pończochy samonośne

Pończochy samonośne

Przedsiębiorstwo „Egeo” to lider w gałęzi pończoszniczej. Na krajowym rynku działamy od lat 90., ale nasza firma zadebiutowała w latach 60. we Włoszech. To w tym pięknym kraju zrodziły się nasze wizje, które urzeczywistniamy z powodzeniem od wielu lat, zyskując stosowne miejsce w branży odzieżowej lecz i w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Naszym klientkom proponujemy siedem doskonałych kolekcji, w obrębie których Panie znajdą bardzo niemało najwyższej jakości artykułów: eleganckie rajstopy, rajstopy wzorzyste, podkolanówki, skarpetki. Nasze kolekcje to; Oliwia , Passion, Arte, Erotica, Extrima, Medica a oprócz tego Summer. Wszystkie są wyjątkowe a oprócz tego eleganckie naraz. Zaskakują różnorodnością, dlatego też trafiają do szerokiego grona klientek. Panie, które cenią sobie eleganckie rajstopy, w tym rajstopy wzorzyste, nie przechodzą bez względu ramię w ramię artykułów firmy „Egeo”. Dużym zainteresowaniem pośród kupujących cieszą się także pończochy samonośne z kolekcji Erotica czy rajstopy wyszczuplające a oprócz tego modelujące sylwetkę z kolekcji Extrima. Panie, które poszukują rajstop uciskowych, posiadają właściwości lecznicze a oprócz tego przeciwżylakowe, mogą sięgnąć po kolekcję Medica.

Naszą pasją jest tworzenie rzeczy pięknych, które znajdują uznanie nawet najbardziej wymagających klientek. Dbamy o jakość naszych artykułów, stosując do ich wytwarzania najnowocześniejsze technologie. Bezustannie też rozwijamy się dla naszych konsumentów, żeby mogli zdobywać artykuły z najwyższej półki.

Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.egeopolska.pl a oprócz tego zaznajomienia się z naszą propozycją.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 06.07.2017 16:09:54)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 20.08.2017 17:09:28)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz