Produkcja zbiorników

Produkcja zbiorników

Firma, którą prowadzimy została założona w 1989 roku , a oprócz tego specjalizuje się w technikach związanych z procesem uzdatniania wody przeznaczonej zarówno do celów pitnych, gospodarczych lub ciepłownictwa. Nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie co może poświadczyć posiadanie przez moją firmę bardzo wielu referencji wystawionych przez moją firmę konsumentów. Z naszych usług skorzystało bardzo dużo firm z zakresu przemysłu spożywczego, ciepłowni miejskich , a oprócz tego wielu innych rodzajów obiektów. żeby dostarczać Państwu wysokiej klasy rozwiązania zainwestowaliśmy we własny zakład produkcyjny. Powstał on w 1995 roku a w 2011 został przeniesiony do nowej hali znajdującej się w Grudziądzu. Nasza hala produkcyjna jest nowoczesnai odpowiada współczesnym standardom. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować produkty kompatybilne z najwyższymi normami. Korzystając z naszych usług niewątpliwie otrzymasz produkty wysokiej klasy.

W zakresie wykonywanych przez moją firmę produktów, mających wykorzystanie w powyższych przemysłach znajdują się takie produkty jak filtry ciśnieniowe, automatyczny aerator z kontrolą zwierciadła wody, wieże aeracji, wymienniki jonowe, zestawy pompowe, zbiorniki retencyjne , a oprócz tego dużo innych produktów wytworzonych w zgodzie z najwyższymi normami. Poza sprzedażą powyższych produktów paramy się wytwarzaniem wielu rodzajów usług przy wykonywaniu, których mamy wieloletnie praktykę.

Realizujemy takie usługi jak śrutowanie, szkiełkowanie, usługi ślusarskie, usługi spawalnicze, walcowanie , a oprócz tego dużo innych usług z podobnych kategorii. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie niewątpliwie odkryjesz coś dla siebie. Do robienia powyższych usług mamy bardzo najwyższej jakości sprzęt. Dzięki doświadczeniu , a oprócz tego najwyższej jakości sprzętowi wykonujemy wszystko na najwyższym poziomie. Zlecając usługi naszej firmie możesz być w stu procentach pewny, że zlecenie zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się z pełną propozycją naszej spółki. Zadowolenie z naszej oferty niewątpliwie pójdzie w parze z zaprojektowanymi przez moją firmę usługami.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 11 (ostatnio: 20.10.2018 09:58:21)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 21.11.2017 18:51:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz