Przyłącze kanalizacyjne

Przyłącze kanalizacyjne

Historia naszej firmy sięga 2003 roku. Już od niezupełnie 15 lat staramy się łączyć wykorzystanie tworzyw sztucznych z ekologią. Wytwarzając swoje produkty wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które są poddawane procesowi odzysku.

Jesteśmy bardzo dużym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego typu. Materiał poddany odzyskowi oferujemy też jako regranulat PVC wytwórcom parapetów, profili okiennych, grodzic oraz innych wyrobów wykorzystujących ten materiał. Nabywając nasze produkty mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby wysokiej klasy a do tego mogą Państwo wespół z nami troszczyć się o środowisko.

Przemiał oraz regranulat pvc, który mamy w swojej propozycji jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to materiał wysokiej klasy. Proces technologiczny obejmuje w szczególności selekcje i sortowanie ścinków (rozszczepienie innych materiałów od PVC) i poddanie ich regranulacji. W czasie materiał poddawany jest procesowi odgazowania i usunięciu wszelkich zanieczyszczeń. W swojej propozycji posiadamy też listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Produkujemy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym współcześnie stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na zawsze połączony z oknem. Listwy takie ułatwiają transport oraz montaż okien i zapewniają bardzo dobrą termoregulację oraz niską przepustowość dźwiękową mieszkań oraz domów. Ich implementacja zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 16.08.2018 05:37:17)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 30.12.2017 17:46:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz