Sprowadzenie zwłok

Sprowadzenie zwłok

Firma Apokalipsa przez ponad 25 lat swojego istnienia, zebrała kolosalne doświadczenie w zakresie usług pogrzebowych. Za sprawą tego podejmie się każdego, nawet w największym stopniu skomplikowanego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów niezwykle trudny czas, zatem nasza pomoc jest wszechstronna i również kompleksowa, ażeby maksymalnie ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalizacja przedsiębiorstwa Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się poprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim i również niemieckim, są do dyspozycji klienta 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszystkich formalności zarówno na terenie naszego kraju, jak i również poza jego granicami, dlatego że działają prężnie w kilkunastu krajach na całym świecie. Transport zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, oraz drogą lotniczą i również morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się wyłącznie z nowoczesnych samochodów, przystosowanych do transportu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w bezawaryjne agregaty chłodnicze.

Firma Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, oraz dowolnych instytucji i również organizacji.

Firma Apokalipsa zapewnia swoim klientom spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych i również prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona swoje usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Zakład pracy oferuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 22.09.2018 16:46:24)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 24.11.2017 15:47:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz