Tunery kablowe

Tunery kablowe

Firma Goldex istnieje od wielu lat na rynku. Posiada niemałe doświadczenie w branży i oferuje w sprzedaży doskonałej klasy narzędzia znanych i cenionych wytwórców. Firma specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, konwerterów, tunerów, modemów i niezbędnych akcesoriów.

Jedną z propozycji są atrakcyjne cenowo stojaki antenowe różnego gatunku, dobierane do klienta na tle indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 produkowany jest ze stali nierdzewnej i ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Natomiast oferowany stojak L-400 jest odrobinę dłuższy za to posiada takie same parametry co poprzednik. Trzecim jest proponowany w kolorze czarnym elegancki stojak przyścienny. Kolejnym i ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową gwarantującą stabilne mocowanie.

Cały zrobiony jest ze stali i ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed odziaływaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten artykuł jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje niezmienność i niezawodność produktu. Potwierdza spełnienie wszystkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności i wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe proponowane przez firmę Goldex spełniają niezbędne normy i standardy. Wykonywane są z dobrej jakości materiałów co zapewnia niezmienność produktu przez wiele lat. Zastosowanie najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny i zaproponować artykuł o doskonałej klasy. Specjalna wnioskowanie sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 18.01.2018 12:35:16)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 13.11.2016 18:46:16)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz