Zaprawianie nasion

Zaprawianie nasion

Przedsiębiorstwo AGREKO to działający nieprzerwanie od 2000 roku czołowy i solidny fabrykant nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu lat swoją niemałą wiedzą i doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO wytwarza różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów tj. m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany uniwersalny Trasvit, a także sporo innych jednakowo popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do poprawienia plonowania i podniesienia jego jakości. Co więcej podwyższają odporność roślin na wszelkiego gatunku choroby pochodzące od grzybów, a równolegle wysoce ograniczają wpływ suszy na wielkość zbiorów. Nasze nawozy są także szalenie uniwersalne, co szalenie ułatwia ich aplikowanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to artykuły mikroelementowe, które przeznaczone są z początkiem do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo sumiennie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników aniżeli niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez i siarka, co wysoce wpływa na lepszą jakość zebranych plonów. Przedsiębiorstwo AGREKO stawia z początkiem na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo surowy podejście towar ten można zmodyfikować można w prosty podejście zmodyfikować i skutkiem tego zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 26.10.2018 10:19:34)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 12.07.2017 20:48:01)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz